JAK A PROČ?


Sám jem se před mnoha lety setkal s tím, že jsem chtěl nové bubny, ale finanční situace mi nedovolila si je dovolit dříve, než prodám své dosavadní. Když se mi je nakonec podařilo prodat, zjistil jsem, že mé vyhlédnuté už v obchodě nebyly k mání a nové na objednání měly jinou-daleko vyšší cenu. I jako začínající hráč jsem snil o novém skvělém nástroji, ale...

Tato zkušenost mě přivedla na myšlenku, proč nenabídnout ostatním možnost okamžitě  odprodat to co nepotřebuji, právě proto, abych si mohl pořídit novější - lepší. Nebo jen se nechci dohadovat a zabývat se otravnými maily, které nabízejí směšné ceny nebo odpovídal na emaily, které vlastně nemají zájem koupit ?

Toto je ideální způsob jak zjistit kolik dostanu hned na ruku. A mohu se rozhodnout zda budu vyčkávat na kupce sám, nebo prodám a mám klid a peníze.

Náš tým osobně přijíždí pro vykopované nástroje, na místě se sepisuje kupní smlouva a částka za výkup je placena hotově. Následně se v případě potřeby nástroje renovují externími firmami a po přípravě k prodeji se nabízejí k dalšímu prodeji přes inzertní servery jak místní, tak i celosvětové, popř. se prodávají za spolupráce "kamenných" obchodů. Na námi nabízené zboží se vztahuje záruka, atˇ už se jedná o novu, či použitou věc! IČ obchodníka 74249681

Jsme první v ČR, kdo tuto službu nabízí a to bez nutnosti něco u nás nakoupit.


NAŠÍM CÍLEM JE SPOKOJENÝ HUDEBNÍK, KTERÝ MŮŽE BEZ STAROSTÍ PRODAT SVÉ MOMENTÁLNÍ VYBAVENÍ, A  PROSTŘEDKY POUŽÍT NA NÁKUP NOVÉHO A LEPŠÍHO!